AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy Flygt serii 2700

Produkty Pompy Flygt

Pompy Flygt serii 2700

Pompy Flygt serii 2700

Najtrudniejsze zadania

Pompy Flygt serii 2700 ze stali nierdzewnej są przeznaczone do pompowania cieczy agresywnych i ściernych z szerokim zróżnicowaniem poziomów pH. Te pompy są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom odwadniania.

Pompy dla ekstremalnych warunków

Ciecze wywołujące korozję, ciecze o własnościach ściernych o dużym zróżnicowaniu pH wymagają pomp, które potrafią więcej niż zwykle urządzenia. Pompy Flygt 2700 dzięki swojej unikatowje konstrukcji są idealne do tego typu zadań. Są to pompy idealne do usuwania wody w kopalniach, elektrowniach fabrykach papieru, hutach i zakładach chemicznych. Konstrukcja ze stali nierdzewnej umożliwia niezawodną pracę w najtrudniejszych warunkach, bez grośby uszkodzenia przez zasady, kwasy lub inne agresywne media.

Seria pomp Flygt 2700 obejmuje pompy odwadniające do pompowania lekko zanieczyszczonych cieczy oraz pompy pompujące ciecze zawierające cząstki stałe. Pompy idealnie sprawują się w warunkach pH od 2 do 10, a więc są na tyle wytrzymałe, by pompować ciecze o odczynie zarówno wysoko kwaśnym, jak i wysoko zasadowym.

Górnictwo i kamieniołomy

Pompy Flygt serii 2700 idealnie nadają się do wypompowywania w kopalni cieczy o odczynie kwasowym oraz innych zadań w górnictwie, gdzie urządzenia narażone są na działanie cieczy korozyjncyh lub o właściwościach ściernych.

Zastosowania przemysłowe

Pompy Flygt serii 2700 są przystosowane do pracy w elektrowniach, fabrykach papieru i zakładach chemicznych. Nadają się do obsługi zbiorników ściekowych na wodę używaną do płukania w kąpielach trawiących i przy neutralizacji pH w przemyśle stalowym.

Sektor komunalny

Odprowadzenie wody ze składowisk odpadów, czy odprowadzanie cieczy korozyjnych w elektrowniach to zadania którym z łatwością są w stanie sprostać pompy Flygt 2700.

Zalety pomp Flygt 2700

  • Odporne na ścieranie

  • Odporne na korozję

  • Wytrzymałe

  • Przenośne

  • Niezmienna wydajność z upływem czasu

  • Stal nierdzewna

  • Uniwersalne

  • Łatwa i szybka w obsłudze

« powrót

Kontakt

ul. Jaracza 10, 00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00