AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy Flygt serii 2800

Produkty Pompy Flygt

Pompy Flygt serii 2800

Pompy Flygt serii 2800

Narodziny legendy, nowe pompy BIBO

Przez dekady pompy Flygt BIBO były odpowiedzią w sytuacjach, gdy odwadnianie wydawało się zbyt trudne lub wymagające. Jak więc pokonać legendę ? Bardzo prosto - tworząc nową. Poznaj nowe pompy Flygt serii 2800 BIBO.

Na samym początku musimy się do czegoś przyznać. Żyjemy i oddychamy pompami. Możemy spędzić całe życie rozmawiając o nadwyżce antykawitacyjnej, punkcie pracy, charakterystykach czy stratach wskutek tarcia. Dla Ciebie jednak nasze pompy to przede wszystkim urządzenia usuwające wodę. I o to właśnie chodzi.

Ekstremalne warunki, to nie problem !

Chcesz po prostu włączyć pompę i nie myśleć o niej. Dlatego uwzględniliśmy pracę na sucho w projekcie podstawowym, ograniczyliśmy liczbę elementów w celu ułatwienia obsługi kontroli oraz zwiększyliśmy czas sprawności poprzez odporne na zużycie elementy hydrauliczne, dzięki czemu nasze urządzenia sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach

Innowacje w walce z przestojami

Chcielibyśmy​ opowiedzieć co takiego sprawia że pompy Flygt BIBO potrafią pracować bez chwili wytchnienia. To m.in. odporne na zużycie elementy hydrauliczne, technologia Dura-Spin, technologia Spin-Out oraz wirnik Hard-Iron. Obawiamy się, że możemy uśpić Twoją czujność. Z drugiej strony to nic złego, ponieważ nowy standard czasu sprawności nie pozwoli niepokoić Cię koniecznością naprawy pompy.

Redukcja kosztów

Dzięki szybkiej regulacji wirnika oraz łatwej kontroli czas potrzebny do serwisu pompy ograniczony jest do minimum. Możliwość pracy na sucho oznacza, że personel, zamiast doglądać pomp, może przeznaczyć więcej czasu na dodatkowe rzeczy pozwalające rozwijać się Twojej firmie. Zobacz jak łatwo jest serwisować nową pompę BIBO.

Wiedza i doświadczenie

W oparciu o ponad 60 lat doświadczenia w dostarczaniu pomp odwadniających do jednych z najbardziej wymagających środowisk na świecie Xylem stworzył nową wersję pomp Flygt BIBO, zdolną stawić czoło najcięższym warunkom.

Kopalnie i kamieniołomy

Niezawodny i solidny system odwadniania jest istotnym elementem każdego miejsca wydobycia. Pomimo trudnego i wymagającego charakteru tego środowiska, pompy Flygt BIBO z łatwością sprostają każdemu zadaniu w kopalniach odkrywkowych, podziemnych oraz kamieniołomach.

Budownictwo i tunelowanie

Idealny wybór w zakresie intensywnego odwadniania miejsc budowy zarówno w przypadku aktywnego, jaki reaktywnego odprowadzania wód gruntowych. Nowy, regulowany uchwyt umożliwia łatwe i bezpieczne przenoszenie pomp na inne miejsce po ukończeniu zadania.

« powrót

Kontakt

ul. Jaracza 10, 00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00