AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS POMP
Pompy Flygt serii 2600

Produkty Pompy Flygt

Pompy Flygt serii 2600

Pompy Flygt serii 2600

Niezawodne odwadnianie

Gdy woda stanowi prawdziwe wyzwanie wtedy warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom i doświadczonym specjalistom. Seria Flygt 2600 to obszerny asortyment pomp wielozadaniowych, stosowanych w kopalniach i miejscach budowy na całym świecie.

Pompy, na których możesz polegać

Zmagasz się z ciężkimi zadaniami: wysoki poziom wód gruntowych, przerwane magistrale wodne, zalane kopalnie czy odprowadzanie ścieków przemysłowych. Twoi pracownicy czekają, produktywność wynosi zero - potrzebujesz rozwiązania - natychmiast. Nie masz czasu analizować charakterystyk pomp. Seria pomp Flygt 2600​ to niezawodność w połączeniu z innowacjami zmniejszającymi zużycie wirnika i uszczelnienia. Dlaczego powinno Cię to obchodzić ? Ponieważ teraz masz do dyspozycji pompę, która pracuje bez przerwy niezależnie od warunków.

Włącz i zapomnij

Nie chcemy, aby ludzie zapomnieli o naszych pompach. Chcielibyśmy​ słyszeć, że spędzasz czas podziwiając nasze pompy, które oczyszczają Twoje miejsce pracy z niechcianej wody. Dzięki udoskonaleniom konstrukcji umożliwiającym pracę na sucho czas spędzony na doglądanie pompy ograniczony jest do minimum. Personelowi obsługi z pewnością spodoba się dziecinnie prosta regulacja wirnika, wymiana uszczelnienia i kontrola pompy.

Zastosowania

​Pompy serii Flygt serii 2600 są przeznaczone do użytku profesjonalnego w trudnych warunkach odwadniania w kopalniach, w budownictwie, przy drążeniu tuneli i w przemyśle. Ekstremalna wytrzymałość i odporność na zużywanie się sprawia, że te pompy zapewniają niezmiennie wysoką wydajność przez długi okres. Trzy razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne pompy odwadniające, pompy Flygt 2600 charakteryzuje opatentowany układ hydrauliczny DuraSpin™, mniejsza liczba podzespołów, trwałe materiały i ergonomiczny projekt.

Górnictwo i kamieniołomy

Pierwszorzędny wybór w przypadku odwadniania w podziemnych lub odkrywkowych kopalniach urządzenia Flygt serii 2600 są stosowane w tysiącach miejsc na całym świecie ułatwiając wykonywanie niezbędnych zadań.

Zastosowania przemysłowe

Znakomite do zastosowań doraźnych pompy Flygt 2600 zajmą się odciekami z hałd węglowych, osadnikami przy elektrowniach, groźnymi wyciekami z fabryk papieru, wodą w stawach rybnych i wodą balastową na statkach.

Budownictwo i drążenie tuneli

Idealnie nadają się do aktywnego lub pasywnego usuwania wody gruntowej bądź opadowej. Pompy serii 2600 z łatwością mogą być przenoszone od jednego zadania do drugiego na każdym placu budowy.

Sektor komunalny

Te lekkie, przenośne pompy usuną wodę odpadową lub gruntową z otworów włazowych, studzienek, zbiorników, bądź studzienek serwisowych pomp​. Z łatwością poradzą sobie z każdym odwadnianiem awaryjnym.

 

« powrót

Kontakt

ul. Jaracza 10, 00-378 Warszawa
Pon. - Pt. godz 8:00 - 16:00